top of page

ER-ERCAN

Er-Ercan Uluslarası Nakliyat , 1992 yılında merkezi İstanbul'da olmak üzere,  Türkiye genelinde bulunan tüm gümrük idarelerinde mevcut olan acentalarımız ile deneyimli personel kadromuz uluslarası taşımacılık faaliyeti gösteren firmalara acentalık ve gümrük hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.

 

Ayrıca aktif olarak Türkiye sınırları kapsamında iç nakliye organizatörlüğü hizmeti vermektedir.

VİZYONUMUZ

Hizmetlerini ; Müşterilerin hedef ve beklentileri doğrultusunda çalışarak müşteri odaklı butik hizmet anlayışıyla günümüz ticaretinin en önemli sermayesi olan ZAMAN'ı en verimli şekilde değerlendirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmaktır.

 

Bilginin ve zamanın en değerli materyal olduğunun bilincinde olmakla birlikte müşterilerimize her zaman tam, doğru ve zamanında bilgi vermek temel hedeflerimizdendir.

 

Personelimiz, ithalat, ihracat, transit vb. gibi tüm işlemlerde gümrükleme konusunda, en güçlü hizmet, tam sorumluluk bilinci ve firma kurucularının uzun yıllara dayanan tecrübesi ile müşterilerimizin tüm gümrük işlemlerini karşılamakta ve beklentilerine hızlı çözümler üretmektedir.

 

Personelimiz, teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak müşterilerimizin gümrük işlemlerini elektronik ortamda takip edip arşivlemektedir.

MİSYONUMUZ

Bilgi ve şirket değerleriyle sektörde rakiplerine örnek teşkil etmekte olan şirketimiz, Uluslarası Acentelik ve Gümrükleme hizmetlerinde öncü , güvenilir , uzun vadede istikrarla büyümeyi hedeflemektedir.

Sektörümüzle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek gerek teknolojik, gerekse hizmet çeşitliliğine ve

farklılığına yönelik yenilikleri şirketimize uyarlamaktır.

 

Temel ilkelerimiz ;

Takım Çalışması, Dürüstlük, iş ahlakına ve yasalarına uygunluk ilkelerinden asla vazgeçmemektir.

İnsan ve çevre sağlığına karşı duyarlı olmaktır.

Hakkımızda
Vizyonumuz
Misyonumuz

Siz değerli firmanıza acentalık ve gümrük hizmeti vermekten mutluluk ve gurur duyarız.

bottom of page